Jednočlenná ale plná kapela, muzika, živá, taneční, svatební, hudba, oslava

Podrobněji

Vážení potenciální zákazníci.

 Působím již dlouhou řadu let jako hudební těleso o jedné osobě, chcete-li jako bavič či entertainer. Má hudební produkce sestává nejen z množství živě zpívaného tanečního repertoiru, ale též z hudby téměř ke každé příležitosti, tedy i malebný instrumentální doprovod k jídlu, či podbarvení atmosféry, ale také třeba rocková hudba, moderní trendy i naproti tomu lidová hudba nebo evergreeny pro vhodné příležitosti. Zdůrazňuji, že mám  dostatečné množství ryze českého repertoáru.

Hraji velmi dobře na sólovou kytaru, klávesové nástroje a zpívám s velkým nasazením. Pokud atmosféra vyžaduje, jsem schopen pořádat i karaoke párty, kde pro případné zájemce - zpěváky z řad publika je k dispozici zobrazení textu písně na laptopu a bezdrátový mikrofon. Používám příjemně znějící špičkovou zvukovou aparaturu.

Působil jsem a stále působím v Německu, Skandinávii, Rakousku, Švýcarsku, Holandsku, Španělsku – Mallorce, Francii atd. V tuzemsku - na Brněnsku v hotelech, tanečních vinárnách a různých dalších příležitostech, také v Karlových Varech – hotel Pupp, dříve i v Praze nebo ve Vysokých Tatrách atd.

Pro působení v České republice připadají v úvahu spíše jednorázové produkce, jako oslavy, promotion, svatby, prezentace či večírky. Cena jedné produkce se pohybuje přibližně od 2 000 Kč. V ceně je pak i doprava a vlastní vybavení aparaturou. Cenu je však možné velmi přizpůsobit a to intenzitě a druhu hraní, délce produkce, vzdálenosti od mého místa bydliště v Brně a dalším speciálním okolnostem.

V případě zájmu mě kontaktujte nejlépe pomocí SMS na mobilní číslo (Pokud jsem v zahraničí, hovory od neznámých účastníků většinou nepřijímám). Kontakt je možný i pomocí E-mailu, poštu pravidelně kontroluji.

Při konkrétní domluvě jsem přesvědčen, že Vás určitě nezklamu.

Hudebník Rado (v zahraničí pod jménem Randy)

Mobil:  00420 728 192 950
eMail:
infoboss@seznam.cz

Adresa:

Radovan Bulička,
Marie Steyskalové 16,
616 00 BRNO 16

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.